کودتا گران شکست خوردند، کسی به تظاهرات نرفت !

نقل از سایت میهن

کودتا گران که با پاره کردن و آتش زدن تصویر آیت الله خمینی و بزرگنمایی آن قصد داشتند گروهی از مردم را برای مقاصد خود بسیج کنند کاملآ در این کار شکست خوردند.
از آرای شصت و سه در صد ادعایی کودتا گران، یعنی ۲۵ میلیون نفر، حتی ۴ در صد، یعنی یک میلیون نفر را نیز نتوانستند در سراسر ایران بسیج کنند.
به جز مزدوران بسیجی و سربازان و پاسداران تقریبا هیچ کس دیگری در تظاهرات امروز کودتا گران شرکت نداشت( در تهران فقط ۷۰۰۰ نفر) . بدین ترتیب امروز بیش از هر زمان انزوای کامل خامنه ای و حکومت کودتا به نمایش گذشته شد.

…………………………………………………………………………

«بیعت با ولایت» – فقط همین بودند! روزی که دوربین تلویزیون یخ بسته بود!

«شور حضور ملت در حمایت از ولایت» آن قدر حقیرانه بود که دوربین تلویزیون برای نشان دادن آن، از جای خود تکان نمی خورد. در حالی که این مراسم «پرشور» به طور مستقیم از شبکه های تلویزیونی از جمله شبکه ی خبر جمهوری اسلامی پخش می شد، اما نه از هلی کوپترها خبری بود که «حماسه حضور» را از آسمان به تصویر بکشند و نه از دوربین های متعدد تلویزیونی که ابعاد و گوشه های گسترده ی این «حماسه» را نشان دهند. «شور حضور ملت» در فضای سرد و یخ بسته ی تهران، به یکی از حقیرترین نمایش های حکومتی تبدیل شد …
اخبار روز: «شور حضور ملت در حمایت از ولایت» آن قدر حقیرانه بود که دوربین تلویزیون برای نشان دادن آن، از جای خود تکان نمی خورد. در حالی که این مراسم «پرشور» به طور مستقیم از شبکه های تلویزیونی از جمله شبکه ی خبر جمهوری اسلامی پخش می شد، اما نه از هلی کوپترها خبری بود که «حماسه حضور» را از آسمان به تصویر بکشند و نه از دوربین های متعدد تلویزیونی که ابعاد و گوشه های گسترده ی این «حماسه» را نشان دهند.
«شور حضور ملت» در فضای سرد و یخ بسته ی تهران، به یکی از حقیرترین نمایش های حکومتی تبدیل شد و «عمق استراتژیک» حکومت کودتا در میان مردم را به خوبی نشان داد. شاید بعد از این، تکنیک های فنی و نمایشی و عکاسی را به کار بگیرند تا از این نمایش حقارت آمیز «حماسه ی حضور» دوباره ای بسازند.
اعدام باید گردند!
هر چقدر این نمایش، از نظر شرکت مردم در آن حقیرانه بود، از نظر درخواست ها و شعارهایی که در آن مطرح گردید، «قاطع» و کوبنده بود. سخنران این مراسم، نماینده ی علی خامنه ای، در سخنان خود، با استناد به آیات قران رسما خواهان «قتل سردمداران فتنه» به «شدیدترین» نوع آن شد و از سوی جمعیت حاضر با شعار «سران فتنه ی سبز، اعدام باید گردند» تشویق شد.
در قطعنامه ی پایانی این مراسم آمده است: متاسفانه در وقایع چند ماه اخیر و اغتشاشات پس از انتخابات برخی از برادران سابق ما و کسانی که اسم و رسمشان را به برکت انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) به دست آوردند، از استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده انقلاب گوی سبقت را ربودند و زمینه ساز و مشوق ظهور و بروز دشمنی و کینه توزی استکبار جهانی نسبت به آرمان ها و اندیشه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی شدند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: «کاری کردند که دشمن مایوس و نومید، جان تازه بگیرد و تشویق شود.»
در بخش دیگری از این قطعنامه آمده است: آخرین اقدام وقیحانه و شرم آور اغتشاش طلبان و فتنه گران، جسارت به حریم و ساحت رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود که عمق رذالت دشمنان قسم خورده انقلاب را نشان داد و خشم انقلابی امت حزب الله را در آستانه آغاز ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر برانگیخت.
در این قطعنامه با بیان اینکه ما اعلام می‌کنیم ملت بزرگ ایران این افکار و سخنگویان آن را در خط مقدم مقابله با امام و آرمان‌های او می‌دانند، خاطرنشان شده است: انتظار ما از اطرافیان و منتسبان امام عزیزمان این بود که در مقابل حرمت‌شکنی‌های اغتشاشگران در مناسبت‌های اخیر نظیر روز قدس، سیزدهم آبان و شانزدهم آذر که به صورت سازماندهی شده و با پشتیبانی عناصر فتنه نسبت به اندیشه‌های امام صورت می‌گرفت موضع‌گیری کنند و به جای انکار اصل قضیه، عمق فاجعه و دسیسه‌های دشمن را شناخته و به سکوت طولانی خود در قبال در ادامه ی این قطعنامه آمده است: ما شرکت‌کنندگان در این تظاهرات اعترض‌آمیز از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که مسئولیت انقلابی خود را در افشای ماهیت حقیقی جریان فتنه و به نمایش گذاشتن جلوه‌های دلبستگی عمیق ملت ایران به آرمان‌های امام (ره) را به نحو احسن انجام داد، تشکر کرده و این اقدام شجاعانه و از روی بصیرت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را مورد حمایت قرار می‌دهیم.
در این قطعنامه یادآورشده است: ما شرکت‌کنندگان در این تظاهرات همراه با سایر آحاد و اقشار ملت موحد، انقلابی و همیشه در صحنه ایران از مسئولین قضایی کشور مصرانه می‌خواهیم مجرمین و عاملین اهانت به ساحت قدسی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شناسایی و کسانی را که با اعمال و رفتار ضد انقلابی زمینه بروز این اقدام وقیحانه را پدید آورده‌اند بدون هیچ‌گونه اغماض و مماشات به مردم معرفی کرده و برخورد قانونی و قاطع با آنان انجام دهند.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: